BORNOVA VESTEL SERVİSİ

Bornova Vestel Servisi 0232 271 1411

Bornova Vestel Servisi olarak siz müşterilerimiz için en düzgün ve kaliteli hizmeti anında sunmak için yıllara dayanan tecrübelerimizle var olmaktayız.

Vestel Teknik Servis olarak 2003 yılından beri hizmet vermekteyiz. % 100 müşteri memnuniyeti odaklı servisimiz daha kusursuz bir hizmet için kendini şartlandırmıştır. Bornova her semtinde klima, kombi, beyaz eşya, televizyon ve buzdolabı gibi elektronik aletlerde uzman kadromuzla teknik servis hizmeti ve güvenimizi sunuyoruz. Siz değerli müşterilerimize en hızlı ve sağlıklı hizmeti sunmak için tam tedarikli ve donanımlı araçlarımızla hizmet veriyoruz.

✅ Bornova Vestel Servisi Süresi: 60 dakika
☎️ Bornova Vestel Servisi Telefonu: 0232 271 1411
✅ Bornova Vestel Televizyon Servisi ✅ Bornova Vestel Klima Servisi
✅ Bornova Vestel Beyaz Eşya Servisi ✅ Bornova Vestel Kombi Servisi

Profesyonel kadromuzla biz ve acil servis ekibimiz yıllara dayanan tecrübelerimizle tüm Vestel markalı klima, kombi, beyaz eşya ve televizyon servisleri olarak hizmetinizdeyiz.

Bornova Vestel Servisi İzmir ili Bornova İlçesinde Vestel Klima Servisi, Vestel Televizyon Servisi, Vestel Beyaz Eşya Servisi ve Vestel Kombi Servisi olarak faaliyet göstermektedir.

Bornova bölgesinde Vestel Servisi ihtiyacınız olması durumunda Bornova Vestel Servisi İletişim numarası 0232 271 1411 dür. Bizlere ulaşarak Vestel Servis talebinde bulunabilirsiniz.