URLA VESTEL SERVİSİ

Urla Vestel Servisi 0 850 302 34 34

Urla Vestel Servisi olarak siz müşterilerimiz için en düzgün ve kaliteli hizmeti anında sunmak için yıllara dayanan tecrübelerimizle var olmaktayız.

Vestel Teknik Servis olarak 2003 yılından beri hizmet vermekteyiz. % 100 müşteri memnuniyeti odaklı servisimiz daha kusursuz bir hizmet için kendini şartlandırmıştır. Urla her semtinde klima, kombi, beyaz eşya, televizyon ve buzdolabı gibi elektronik aletlerde uzman kadromuzla teknik servis hizmeti ve güvenimizi sunuyoruz. Siz değerli müşterilerimize en hızlı ve sağlıklı hizmeti sunmak için tam tedarikli ve donanımlı araçlarımızla hizmet veriyoruz.

✅ Urla Vestel Servisi Süresi: 60 dakika
☎️ Urla Vestel Servisi Telefonu: 0 850 302 34 34
✅ Urla Vestel Televizyon Servisi ✅ Urla Vestel Klima Servisi
✅ Urla Vestel Beyaz Eşya Servisi ✅ Urla Vestel Kombi Servisi

Profesyonel kadromuzla biz ve acil servis ekibimiz yıllara dayanan tecrübelerimizle tüm Vestel markalı klima, kombi, beyaz eşya ve televizyon servisleri olarak hizmetinizdeyiz.

Urla Vestel Servisi İzmir ili Urla İlçesinde Vestel Klima Servisi, Vestel Televizyon Servisi, Vestel Beyaz Eşya Servisi ve Vestel Kombi Servisi olarak faaliyet göstermektedir.

Urla bölgesinde Vestel Servisi ihtiyacınız olması durumunda Urla Vestel Servisi İletişim numarası 0 850 302 34 34 dür. Bizlere ulaşarak Vestel Servis talebinde bulunabilirsiniz.